studio produkce kontakty e-shop ceník TIK Bohumín
 produkce 
e-shop

Strážci Rudého moře

Přírodopisný pořad o chráněné rezervaci uprostřed Rudého moře. Výprava bohumínských potápěčů se ji rozhodla blíže prozkoumat. Lokalita kolem ostrovů Brother Islands je proslulá výskytem pelagických živočichů, mezi které patří zejména žraloci. U břehů ostrova Big Brothrer skončily pouť rovněž 2 lodě, které nyní potápěčům nabízejí vrakové ponory. Rok výroby 2010.
cena za DVD: 150 korun

Město Bohumín

Soubor dokumentů, které vznikly v rámci projektu podpořeného městem Bohumínem, Evropskou unií a Moravskoslezským krajem. Jednotlivé snímky mapují historii města od jeho počátku až po současnost, dnešní podobu Bohumína a jednotlivě pak každou ze sedmi městských částí. Rok výroby 2006.
cena za DVD: 150 korun

Meandry řeky Odry

Poetický dokument o meandrech řeky Odry, které jsou nazývány přírodním fenoménem Střední Evropy. Řeka si na Bohumínsku žije vlastním, nespoutaným životem. Pořadem provází autorská poezie bohumínských básníků.
Rok výroby 2006.
cena za DVD: 150 korun

Poutní místo Starý Bohumín

Dokument o snaze znovuobnovit titul poutního místa pro starobohumínský kostel Narození Panny Marie. V jedné z jeho kaplí se nachází obraz o kterém se traduje, že je zázračný. Pořad obsahuje mimo jiné i záběry z Vatikánu, kde korunkám z obrazu v roce 2004 požehnal papež Jan Pavel II. Rok výroby 2005.
cena za DVD: 150 korun

Podmořské útesy St. John´s Reefs

Podmořské útesy, turistika a jejich budoucnost. Snímek nabízí zajímavé pohledy na nejrůznější druhy mořských živočichů, například žraloky, rejnoky, murény, a mnoho dalších, pro které je domovem Rudé moře. Vydejte se s naší kamerou pod mořskou hladinu a poznejte tajemný svět mokrého ticha. Rok výroby 2005.
cena za DVD: 150 korun

Emine Bojir Chasar Nižnij

Dokument o krasové jeskyni na Krymském poloostrově. Snímek byl opakovaně oceněn na filmových přehlídkách a festivalech (soutěž regionálních televizí Kafka - Kopřivnice, Welzlovo Filmobile - Zábřeh).
Rok výroby 2001.
cena za DVD: 150 korun

Tajemství mokrého ticha

Dokument o potápění v severní části Rudého moře. Snímek nabízí pohled na krásu korálových útesů tamní oblasti s unikátními záběry podmořské fauny a flory. Naopak příznivci tajemna a napětí si příjdou na své u scén z vrakového potápění na Salem Expressu.
Rok výroby 2001.
cena za DVD: 150 korun

Povodeň 1997

V červenci 1997 zasáhla drtivou část města Bohumína ničivá povodeň, která napáchala milionové škody. Připomeňte si chvíle, které otřásly městem na soutoku Odry s Olší. Byli jsme s kamerou ve všech částech zatopeného města, abychom řádění velké vody zdokumentovali. Rok výroby 1997.
cena za DVD: 150 korun

titulní strana / home  I  nahoru / up  I  tisk / print  I  kontakty / contacts